skip to Main Content

Grupa ludzi z pasją

Grupa ludzi z pasją i dystansem do świata, zdolna do realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych pomysłów – zarówno w obszarze komunikacji, jak również w organizacji i kompleksowej obsłudze różnego rodzaju wydarzeń. Załoga VMG to zespół profesjonalistów, którzy są w stanie podołać największym wyzwaniom. Sprawdź nas!

Setki zrealizowanych pomysłów

Działając na rynku od 2008 roku, zdążyliśmy wiele się nauczyć i zrealizować dziesiątki ciekawych projektów. W naszym portfolio znajdują się realizacje dla takich marek i instytucji, jak: Urząd m.st. Warszawa, Stołeczne Biuro Turystyki, Fundacja Gdańska, Pomorski Związek Żeglarski, Hard Rock Cafe, CHEP Polska, FB Antczak, Advertis, Emirates Polska, LOTOS S.A., ENERGA  S.A., DM BOŚ S.A., Ferrero Polska.

Nietypowość – nasze ulubione słowo w całym słowniku

Napędza nas do działania i sprawia, że każdego dnia mamy głowy pełne szalonych pomysłów. Odmieniamy je przez wszystkie przypadki, realizując różnorodne działania promocyjne, komunikacyjne i eventowe dla firm, instytucji i osób. Jeśli spodobały Ci się dwa pierwsze zdania tego tekstu – oto, co możemy dla Ciebie zrobić: